[הידעת?] יום העצמאות הקוריאני

13995549_1769389719942504_3023882218556569992_o

ב15.8 התקיים יום העצמאות הקוריאני. החג נחגג בתאריך זה בצפון ובדרום כאחד ומסמל את עצמאותה של קוריאה מהכיבוש היפני, שהתקיים בין השנים 1910-1945. בדרום קוריאה נקרא יום זה "גוואנג-בוק-ג'ול" (Gwangbokjeol) ומשמעותו היא "היום בו חזר האור", בצפון הוא נקרא "צ'ו-גוק-הא-באנג-אוי נאל" (Chogukhaebangŭi nal) ומשמעותו "יום שחרור המולדת". זהו החג היחיד המשותף לשתי הקוריאות.

בהיבט היסטורי: בין 1910-1945 סבלו הקוריאנים מכיבוש ארוך ומייסר על ידי יפן, שניסתה להרחיב את שטחי הכיבוש שלה באסיה וראתה בקוריאה מטרה קלה להשגה. במהלך המלחמה הטילה ארה"ב פצצה אטומית על הירושימה ונאגאסאקי שביפן, מהלך שגרם לה להיכנע לבעלות הברית. שלב זה היה רק ההתחלה בשרשרת אירועים שהובילה גם להיכנעותן של גרמניה ואיטליה, ולניצחונן של ארה"ב, בריה"מ ובנות בריתן במלחמת העולם השנייה. ניצחון זה הוביל לסיומו של הכיבוש היפני על קוריאה, כיבוש שארך כ35 שנים, ולחלוקת קוריאה בין המדינות המנצחות – הצפון לבריה"מ והדרום לארה"ב, שדרבנו את עצמאותו של כל חלק בחזקתו. שלוש שנים לאחר מכן העניק האו"ם לקוריאה הכרה רשמית בריבונותה.

בדרום קוריאה ישנן מגוון פעילויות ואירועים במהלך היום, הכוללות טקס עם הנשיא\ה שמתקיים באולם העצמאות הקוריאני שבצ'ונאן או במרכז סה-ג'ונג. משתדלים לעודד את כל האזרחים לתלות על הבית שלהם את דגל דרום קוריאה, המוזיאונים הציבוריים עובדים בחינם ביום זה וישנן הנחות בחנויות רבות. אנשים יוצאים לרחובות לבושים בהאנבוקים, מחזיקים בידיהם דגלים ומתופפים בתופים גדולים.

חשוב לציין כי ביום זה (אם כי בשנת 1974) נרצחה יוק יונג-סוק – אישתו של הנשיא הדרום הקוריאני פארק צ'ונג הי, אביה של הנשיאה הנוכחית פארק גון-הייה. יונג-סו נרצחה על ידי מתנקש צפון קוריאני בשם מון סה-קוואנג בתיאטרון הלאומי של קוריאה בסיאול, בטקס יום העצמאות הקוריאני.

מעניין שקוריאה קיבלה את עצמאותה בתנאים דומים לישראל. מלבד העובדה ששתיהן קיבלו את הכרתן מהאו"ם בשנת 1948, הן גם נאלצו להתמודד עם עניין חלוקת המדינה לשני עמים וקבלת עצמאותן סמוך למלחמה. עובדה מעניינת נוספת היא שביום זה בדיוק רק שנה קודם לכן – ה15 באוגוסט 1947, קיבלה הודו את עצמאותה 

המשך לקרוא

[הידעת] מלחמת קוריאה

13668000_1761568137391329_4464549527586768785_o

קוריאה, כחצי-אי הממוקם בין סין ליפן, הושפעה רבות בתחום הכלכלי ממסחר עם שתי מדינות אלו ואף הפכה לסלע המחלוקת בעניינים רבים בניהן. דוגמא לכך היא מלחמת סין-יפן הראשונה ב-1894 שהחלה משום שסין, שקוריאה הייתה תחת חסותה באותה תקופה, תפשׂה את התערבותה של יפן בכלכלתהּ של קוריאה כגורם המאיים על שלטונה ופרצה במלחמה שלבסוף נחלה בה תבוסה. מלחמות אלו על קוריאה התחרשו לבלי סוף לאורך ההיסטוריה, בתחילה בין סין ליפן ובהמשך גם בין יפן לשכנתה רוסיה בשנת 1904, שלאחר 18 חודשי מלחמה הובסה על ידי הצבא היפני ולא הותירה לצאר ברירה אלא להכיר בשליטת יפן על חצי-האי קוריאה.

שליטה זו של יפן על חצי האי, המכונה בשם "הכיבוש היפני", מאופיינת בתקופה חשוכה ואכזרית שלעתיד תוביל את קוריאה לגיבוש לאומיות וזיקה לעצמאות, וזאת על רקע ההתעללות הקשה שעברו הקוריאנים על ידי היפנים – האיסור להשתמש בשמות ובשפה הקוריאנית, האיסור להסתפר ולהתלבש על פי צו המסורת הקוריאני, אונס של נשים קוריאניות רבות על ידי הצבא היפני ועוד. כל אותם ניסיונות למחוק את הסממנים התרבותיים של קוריאה רק חיזקו את הצורך שלה להשתמש בהם בחשאי, מה שמוביל אותם למרוד ביפנים בצורות רבות; בניהן מרד "1 במרץ" שאמנם כושל, אך משפיע רבות על תפישת הקוריאנים בנוגע לכיבוש.

הכיבוש היפני, שהתקיים בין השנים 1910-1945, הגיע לסופו בתום מלחמת העולם השנייה; כתוצאה מכך חולקה קוריאה בין המנצחות הגדולות – ברית המועצות וארצות הברית – באמצעות קו הרוחב 38 בכוונה להוות קו חלוקה זמני בלבד. בשנת 1948 העניק האו"ם לקוריאה את עצמאותה ובאמצעות משלחת מטעמו נערכה קוריאה לקיום בחירות שנועדו לגבש את המדיניות והמשטר שיונהגו בצפון ובדרום כאחד. עם זאת, על אף הפניות הרבות של המשלחת למנהיגי הצפון על מנת שישתתפו בבחירות הם זכו להתעלמות ואדישות, וזאת משום שלצפון ישנן שאיפות קומוניסטיות שאינן עולות בקנה אחד עם אלו של ארה"ב. בעקבות זאת בחרה משלחת האו"ם לקיים בחירות נפרדות "באזורים בהן תוכל להשקיף ולפקח", דהיינו – דרום קוריאה בלבד, מה שהוביל לקיום בחירות עצמאיות גם בצד הצפוני. כך, תוך קיום בחירות נפרדות בצפון ובדרום והתנגדות של כל חלק לקיומו של האחר, קו 38 נותר בעינו עד היום.

חשוב לציין כי ארה"ב לא ראתה עניין בקוריאה בתחילה, אך כששמה לב לקרבה הגיאוגרפית בינה לבין בריה"מ היא חששה מאוד מכך שייעשו מאמצים לצרף את קוריאה לגוש הקומוניסטי. עם זאת, ארה"ב העדיפה להתמקד ביפן וחששה מתרגילים שהיא עלולה לבצע בעת סיום המלחמה, ולכן נעתרה לחלוקה של קוריאה בשיתוף עם בריה"מ. חלוקה שרירותית זו פיצלה את קוריאה לחלק צפוני בחסות בריה"מ וחלק דרומי בחסות ארה"ב, כך שכל אחת מהצדדים מושפעת מהתכנים האידיאולוגיים של המדינה שהיא מסופחת אליה – קומוניסטית ואנטי-קומוניסטית בהתאמה.

באותו הזמן מתקיימות שתי הנהגות שונות בצפון ובדרום קוריאה, כאשר בצפון מכהן קים איל סונג, שעד מלחמת העולם השנייה היה מפקד בכיר בצבא האדום וחונך לקומוניזם; ורי סינגמן, שחונך באוניברסיטאות אמריקאיות מתקדמות ועל כן גיבש לעצמו שאיפות זהות לשל ארה"ב. קים איל סונג יוזם תוכנית צבאית שמטרתה לאחד את קוריאה תחת ענפי הקומוניזם. התוכנית מורכבת מרובד התקפי שמטרתו לגרום לדרום-קוריאנים לאנדרלמוסיה והלם, שלאחריה יוכלו לראות כי דרכי הצפון-קוריאנים הקומוניסטים הם הדרך הנכונה ויצטרפו אליהם. קים מציג את תוכניתו בפני מנהיג בריה"מ, יוסף סטאלין, אך למרות טענתו כי יוכל לכבוש את הדרום תוך שלושה ימים הוא אינו זוכה לאישור לבצעה מהסיבה שלצפון קוריאה אין עליונות צבאית, כמו כן הוא חושש מהתערבות ארה"ב שיכולה לעורר מחדש את המלחמה שרק עכשיו הסתיימה.

בתקופה זו ארה"ב מחליפה אישים רבים בשלטון, בניהם הנשיא פרנקלין ד. רוזוולט שנפטר בשנת 1945 ואותו מחליף הנשיא הארי טרומן. השניים רואים בצורה שונה את סדר עדיפויותיהם הפוליטי בנוגע לדרום קוריאה, מה שמשפיע על החלטותיהם בנוגע אליה ולפריסה הצבאית בה. בניגוד לרוזוולט שפעל לשקול מתן עצמאות לקוריאה בוועידות רבות, טרומן מחליט כי קוריאה לא נמצאת כרגע בראש סדר העדיפויות הפוליטי שלהם ומורה להוציא את כוחותיו משטחי הדרום. החלטה זו של נשיא ארה"ב משפיעה רבות על היציאה למלחמה, שכן ההרגשה כי קוריאה הדרומית חסרת חשיבות בעיניי ארה"ב הוא אחד מהגורמים המעודדים את סטאלין לאשר את תוכניתו של קים איל סונג.

קים איל סונג פונה לסטאלין שלוש פעמים בבקשה לפרוץ במלחמה, ורק בפעם השלישית בקשתו נעתרת בחיוב. אישורו של מנהיג בריה"מ נבע ממספר סיבות – סיומה של מלחמת האזרחים בסין מאפשרת לסין לעזור לצפון קוריאה במלחמתה; עוצמתה הצבאית המתגברת של צפון קוריאה שבעבר לא הייתה ראויה דייה בעיני סטאלין; ונאומו של דין אצ'יסון, מזכיר ארה"ב, בשנת 1950 שלא מנה את קוריאה בקו ההגנה של ארה"ב גרם לגוש הקומוניסטי להאמין שארה"ב לא תבוא לעזרתה של קוריאה הדרומית בעת מלחמה. בהתאם לאלו, ראה סטאלין לנכון לאשר לקים איל סונג לפרוץ במלחמה נגד הדרום. לבריה"מ היה יותר מאינטרס אחד לעזור לצפון קוריאה לנצח במלחמה זו, שכן הדבר יכול לעזור לבריה"מ להרחיב את אזור ההשפעה הצבאי שלה ולאפשר קרש קפיצה לכיוון יפן, כמו כן שילוב סין במלחמה יכול לשרת את האינטרסים של בריה"מ בסכסוך סין-ארה"ב וחיזוק הגוש הקומוניסטי.

המלחמה פרצה עם שחר בשנת 1950 ע"י צפון קוריאה, שהשתמשה בנשק הרב שקיבלה מברית המועצות על מנת להתקיף את הדרום. דרום קוריאה, שכאמור היו ללא תמיכה ממשית של כוחות אמריקאים באותה תקופה, הובסו במהרה עם כיבוש סיאול הבירה והתקדמותם המהירה של הצפון קוריאנים דרומה. בסופו של דבר ארה"ב מגיעה לעזרתה של דרום קוריאה, נוחתת באינצ'ון ומשנה את מהלך העניינים כשהיא משיבה את השטחים הכבושים ומתקדמת צפונה. התערבותה של ארה"ב באופן פעיל גוררת את התערבותה של סין, ואיומים רבים לצד האמריקאי. עד מהרה הפכה המלחמה בין קוריאה הצפונית והדרומית לביטוי מובהק למלחמה הקרה – המלחמה אמנם ניטשה על אדמות קוריאה, אך למעשה התקיימה בין הגוש הקומוניסטי למערבי.

המלחמה המרכזית נערכה בשנה הראשונה, ובשנתיים שלאחריה לא נגרמו שינויים ממשיים לשטח הצפון והדרום קוריאני, אך הובילה להגדלת רשימת ההרוגים של כל הצדדים המתערבים במלחמה. ארצות הברית עמדה על שלה ולבסוף ויתרו הקומוניסטים ועשרות אלפי שבויים סיניים וצפון קוריאנים נשארו בקוריאה הדרומית כאזרחים לכל דבר, ואילו שניים/שלושה חיילים אמריקניים נשארו בקוריאה הצפונית. בקיץ 1953, תחת נשיאותו של דווייט אייזנהאואר, הושגה הפסקת האש הסופית, שנחתמה ב-27 ביולי. שתי הקוריאות נשארו מדינות נפרדות, כאשר מפריד ביניהן קו הפסקת האש העובר בחלקו המזרחי מצפון לקו הרוחב ה-38, ובחלקו המערבי מדרום לו. מצב זה נשמר עד ימינו אנו, והעניק לו את התואר "הפסקת האש הארוכה ביותר בהיסטוריה".

לסיכום, מלחמת קוריאה הייתה מלחמה שפרצה על רקע אידיאולוגיות שונות, מלחמה שנגמרה ללא מנצחים אך מפסידים רבים, ומבטאת את הסיבה להפיכתה של קוריאה חצויה עד ימינו. ישנם צפון ודרום קוריאנים רבים שהופרדו ממשפחותיהם בעקבות המלחמה, חלקם משוחררים מדיי שנה להתאחד עם משפחותיהם וחלקם עדיין מופרדים. לא בטוח אם לטובה או לרעה, אך לא נראה כאילו שינוי משמעותי מתקדם לעברנו בנוגע לאיחוד קוריאה. עם זאת, כל שנותר לנו הוא לחכות ולראות מה טומן בחובו העתיד לחצי האי הקוריאני, שכן הכל יכול להשתנות.

המשך לקרוא

[הידעת?] גיל קוריאני

13585190_1754184918129651_680327497003356061_o

בקוריאה ישנו טקס מיוחד הנקרא דול או דולג'אנצ'י (돌\돌잔치) והוא יום ההולדת הראשון של כל ולד חדש במשפחה, לטקס חשיבות רבה במסורת הקוריאנית והוא נועד לברך את הילד\ה בעתיד פורה ומשגשג. החלק המרכזי בטקס הדולג'אנצ'י הוא כשמניחים את הילד\ה בפני שולחן מלא בכל טוב – מאכלים, כסף, ספרים ועוד. מניחים לילד\ה לבחור את הדבר האהוב עליהם ביותר, ויש המאמינים שהחפץ הנבחר יסמל את העתיד הצפוי להם. למשל ילד שיבחר בכסף יהיה עשיר, ילד שיבחר בספר יהיה חכם, ילד שיבחר בחוט יזכה לאריכות ימים וילד שיבחר באוכל לא יידע רעב לעולם. בבית, בני המשפחה נוהגים להודות לסאמשין (שלושת האלילים ששומרים על הילד על פי המסורת הקוריאנית) בכך שמכינים אורז, מרק אצות ועוגות-אורז (טוק). ובכלליות, אכילת מרק אצות הוא מנהג קוריאני לכל גיל ביום ההולדת.

אירוע נוסף במסורת הקוריאנית הוא יום המאה – בעבר שיעור המוות בקרב ילדים קטנים היה גבוה מאוד, לא הרבה ילדים שרדו עד השנה הראשונה או אפילו את מאה הימים הראשונים מהלידה. לעיתים נהגו שלא להוציא ילדים מהבית עד שלא עברו 100 ימים בכדי שלא יחשפו למחלות ולסכנות, ומשום שרק לאחר מאה ימים התירו להוציא את הילד מהבית ולהכירו לשכנים ולבני המשפחה נהוג לחגוג את יום המאה ללידתו במסיבה גדולה. זו הסיבה שבחלק מהמקרים בתרבות הקוריאנית סופרים אירועים חשובים במאות ולא בשנים (זוגות חוגגים לפעמים כל 100 ימים את הקשר שלהם, להקות בקייפופ גם הן חוגגות לפעמים כל 100 ימים מתאריך הפריצה שלהן).

מה גם שבקוריאה מחשיבים את התקופה שבה תינוק נמצא ברחם אימו, ובניגוד לתרבויות אחרות בהן הילד הנולד הוא בן 0 תינוק קוריאני נולד בן שנה. בנוסף, כל הילדים גדלים בשנה בראש השנה כך שקוריאנים תמיד יהיו בני שנה או שנתיים יותר מילדים מערביים שנולדו באותו היום. הקיצוניים שבהם הם ילדים שנולדו ממש בערב ראש השנה הקוריאני ומגיעים אוטומאטית לגיל שנתיים ביום למחרת הלידה. הסיפור מבלבל הרבה יותר כשמתייחסים לעובדה שראש השנה הקוריאני נקבע על פי מחזור הירח ולא השמש, ולכן הוא אינו קבוע בכל שנה.

אז מה הגיל הקוריאני שלכם?
למבולבלים צירפנו מחשבון לחישוב:
http://waegukin.com/korean-age-converter.html
יש למלא את הגיל הנוכחי שלכם, לסמן אם כבר היה לכם יום הולדת השנה ואם היה לכם יום הולדת מאז ראש השנה הקוריאני (סביבות ינואר-פברואר, השנה זה יצא בשמיני בפברואר).

המשך לקרוא

יום העצמאות הקוריאני!

15 באוגוסט 2016

כללי

אין תגובות

ב15.8 התקיים יום העצמאות הקוריאני. החג נחגג בתאריך זה בצפון ובדרום כאחד ומסמל את עצמאותה של קוריאה מהכיבוש היפני, שהתקיים בין השנים 1910-1945. בדרום קוריאה נקרא יום זה "גוואנג-בוק-ג'ול" (Gwangbokjeol) ומשמעותו היא "היום בו חזר האור", בצפון הוא נקרא "צ'ו-גוק-הא-באנג-אוי נאל" (Chogukhaebangŭi nal) ומשמעותו "יום שחרור המולדת". זהו החג היחיד המשותף לשתי הקוריאות.

בהיבט היסטורי: בין 1910-1945 סבלו הקוריאנים מכיבוש ארוך ומייסר על ידי יפן, שניסתה להרחיב את שטחי הכיבוש שלה באסיה וראתה בקוריאה מטרה קלה להשגה. במהלך המלחמה הטילה ארה"ב פצצה אטומית על הירושימה ונאגאסאקי שביפן, מהלך שגרם לה להיכנע לבעלות הברית. שלב זה היה רק ההתחלה בשרשרת אירועים שהובילה גם להיכנעותן של גרמניה ואיטליה, ולניצחונן של ארה"ב, בריה"מ ובנות בריתן במלחמת העולם השנייה. ניצחון זה הוביל לסיומו של הכיבוש היפני על קוריאה, כיבוש שארך כ35 שנים, ולחלוקת קוריאה בין המדינות המנצחות – הצפון לבריה"מ והדרום לארה"ב, שדרבנו את עצמאותו של כל חלק בחזקתו. שלוש שנים לאחר מכן העניק האו"ם לקוריאה הכרה רשמית בריבונותה.

בדרום קוריאה ישנן מגוון פעילויות ואירועים במהלך היום, הכוללות טקס עם הנשיא\ה שמתקיים באולם העצמאות הקוריאני שבצ'ונאן או במרכז סה-ג'ונג. משתדלים לעודד את כל האזרחים לתלות על הבית שלהם את דגל דרום קוריאה, המוזיאונים הציבוריים עובדים בחינם ביום זה וישנן הנחות בחנויות רבות. אנשים יוצאים לרחובות לבושים בהאנבוקים, מחזיקים בידיהם דגלים ומתופפים בתופים גדולים.

חשוב לציין כי ביום זה (אם כי בשנת 1974) נרצחה יוק יונג-סוק – אישתו של הנשיא הדרום הקוריאני פארק צ'ונג הי, אביה של הנשיאה הנוכחית פארק גון-הייה. יונג-סו נרצחה על ידי מתנקש צפון קוריאני בשם מון סה-קוואנג בתיאטרון הלאומי של קוריאה בסיאול, בטקס יום העצמאות הקוריאני.

מעניין שקוריאה קיבלה את עצמאותה בתנאים דומים לישראל. מלבד העובדה ששתיהן קיבלו את הכרתן מהאו"ם בשנת 1948, הן גם נאלצו להתמודד עם עניין חלוקת המדינה לשני עמים וקבלת עצמאותן סמוך למלחמה. עובדה מעניינת נוספת היא שביום זה בדיוק רק שנה קודם לכן – ה15 באוגוסט 1947, קיבלה הודו את עצמאותה 🙂

 

המשך לקרוא

[חדשות] המירוץ למיליון בקוריאה

4 באוגוסט 2016

כללי

אין תגובות

לילה טוב לכולם 😄
למי שפספס את השידור בבוקר, הרי לכם ההקלטה של מונטי רוסמן מ"בוקר חם" בערוץ 2 היום בבוקר. מונטי היא מדריכת טיולים בחברה הגיאוגרפית שנקראה לספר על דרום קוריאה בעקבות הגעתו של המירוץ למיליון לשם.
מקוות תהנו!
הוידאו זמין לצפייה בקישור הנ"ל, החל מ50:30:

http://mood.reshet.tv/…/shows_hot…/shows-hot-morning-s1_e15/

 

המשך לקרוא

פוסטים אחרונים מהפייסבוק

💥 חברי עמותת קוריאה ואני מקבלים יותר 💥
ועכשיו - תור כניסה מהירה עבור חברי עמותת קוריאה ואני לכנס הקיי-פופ וורלד פסטיבל!!!

כל זה מצטרף לעוד מגוון הטבות המגיעות לחברי עמותה בלבד:
❗️ הנחות לשיעורי ריקוד קיי-פופ
❗️ הנחה מטורפת לקורסי הקוריאנית של המכון לאסיה
❗️ הנחות מיוחדות בחברות קוסמטיקה קוריאנית בישראל
❗️ הנחות במסעדה הקוריאנית בירושלים ובסדנאות "המטבח הקוריאני שלי"
❗️ משקה מנורה מתנה ב-So Bing
❗️ שתי מסכות נייר של חברת ROSE HEART הקוריאנית - מתנת הצטרפות מסופרפארם
ועוד המון המון הנחות והטבות שוות!

עוד לא הצטרפתם?
כל הפרטים, ההטבות ודרכי ההצטרפות בלינק הבא
👇 👇 👇
kandi.org.il/?page_id=1216
... ראה עודראה פחות

קרא בפייסבוק

5 days ago

קוריאה ואני - עמותה לקידום תרבות קוריאה בישראל

כולכם מוזמנים להרצאה של ד"ר אלון לבקוביץ על ביקורו האחרון בצפון קוריאה יחד עם טוקבוקי מעשה ידיה של רונית גרופר מ האנשיק - המטבח הקוריאני - 한식

פרטים נוספים בפוסט המצורף!

הרשמה כאן: bit.ly/2Knk4vאז מי באמת יודע מה קורה בצפון קוריאה?
חוץ מקים ג'ונג און, כנראה שלא הרבה אנשים. אבל אם למישהו יש סיכוי טוב לנחש, זה לד"ר אלון לבקוביץ, מומחה ללימודי קוריאה, שחזר לאחרונה מביקור במדינה המבודדת בעולם עם תובנות וסיפורים שלא כדאי לפספס, ומעביר הרצאה על ביקורו במדינה המסתורית.
והדובדבן שבקצפת, את הערב נפתח עם טוקבוקי קוריאני! חריף, טעים, בדיוק כמו שצריך.
אז בואו והצטרפו אלינו לערב שכולו קוריאה, להרצאה מרתקת של אחד המרצים הכי מעניינים שהיו לי במהלך התואר.
25.6.2019, 20:15 בבית ציוני אמריקה, תל אביב.
הזמנת כרטיסים מראש בקישור
bit.ly/2Knk4v0

ZOA Tel Aviv - בית ציוני אמריקה
Alon Levkowitz
... ראה עודראה פחות

קרא בפייסבוק

***הודעות חשובות***
◀️ נגמרו המקומות לכנס ונפתחה רשימת ההמתנה!
◀️ כל שאלה שנוגעת להרשמה יש להפנות למייל התחרות בלבד! אנחנו לא אחראיים על ההרשמה ואין לנו איך לעזור. כל שאלה למייל זה: Koreankpopfestival@gmail.com
◀️ אנחנו משקיעים מאוד בכתיבת ההודעות שלנו מפורטות ככל האפשר, ועדיין אנחנו מקבלים אינספור הודעות שחוזרות על עצמן כשהתשובה להן נמצאת בגוף ההודעה. בבקשה קראו את ההודעות עד סופן לפני שאתם שולחים לנו שאלות - אנחנו מוצפים בשאלות שיכולות לחסוך לנו המון זמן :)

תודה לכולם ולילה טוב,
עמותת קוריאה ואני.>>הרשמה לכניסה ל-KPOP WORLD FESTIVAL 2019<<

שלום לכולם,
כנס ה-KPOP WORLD FESTIVAL יתקיים ב-10/7/19 באולם סמולרש שבאוניברסיטת תל אביב.

השנה ניתן להירשם פעם אחת בלבד על ידי שימוש במספר טלפון אישי, אי אפשר לרשום אנשים נוספים תחת אותה הרשמה ועל כל מגיע להירשם עצמאית.

יש לקרוא היטב את ההוראות והנהלים לפני ההרשמה.

השנה ההרשמה לכנס מחולקת לשניים:
* אופציה א - כניסה למתחם הכנס עבור הדוכנים בלבד (מ10:00-14:00) ללא כניסה למופע המרכזי.
* אופציה ב' - כניסה למתחם הכנס לדוכנים ובנוסף גם לתחרות באודיטוריום (שתתחיל מהשעה 15:00).

לכל אחת מהקטגוריות הללו יש הרשמה בנפרד – נא להירשם בלחיצה על הכפתור המתאים.

לאחר ההרשמה תקבלו SMS עם פרטי ההרשמה, דרכי הגעה ועוד.
לכל שאלה או לביטול ניתן להשיב הודעה למספר זה ותיענו בהקדם.

לאחר שיגמרו מקומות ההרשמה ניתן יהיה להירשם לרשימת המתנה, לאחר ביטולים יוכלו אנשים להכנס מרשימת ההמתנה לרשימת המגיעים לאירוע.
מספר המקומות באולם מוגבל ולא ניתן לשמור מקומות על פי מספר מושב – ההושבה תתבצע על פי סדר כניסתכם לאולם.

אנשים שהגישו בקשה להתנדב: אנא הירשמו כרגיל, במידה ותתקבלו להתנדבות נבטל את הרשמתכם.

לכל שאלה על ההרשמה יש לפנות למייל:
koreakpopfestival@gmail.com

הקישור להרשמה:
n.sendmsg.co.il/f20852/Login

---

>>Signing up for entrance to the KPOP WORLD FESTIVAL 2019<<

Hello,
The KPOP WORLD FESTIVAL will take place on the 10/7/19 in Smolarsh hall, located in Tel Aviv University. This year it is allowed to sign up only once, using a personal phone number. It is infeasible to sign up additional people under a single sign-up, and each individual must make the process independently.

Please read with care the rules and obligations before signing up!

This year the sign-up for entrance is divided in to two categories:

*Option A - Entrance to the festival grounds for the attractions only (10AM-2PM), without entering the main show.

*Option B - Entrance to the festival grounds for the attractions and the main show that will start on 3PM.

Each of these categories has an individual sign-up - please select the correct button for you choice.

After you sign-up a message will be sent to the phone number that was entered upon sign-up with details such as directions and more. For any question or cancellation of the order, please reply to the sender and you will be attended to as soon as possible.

In case seats will be full, a third sign-up for the waiting list will uncover. After cancellations from those who have saved a seat, the freed space will be handed over to the waiting list.

The amount of seats in the auditorium is limited, and it is impossible to save a seat by seat number, as the seating order will be based on entrance order.

Those who are interested in volunteering, please sign-up in one of the two options above, and in case of being accepted into volunteering, your order will be cancelled.

For any question, please send a message to the following address:
koreakpopfestival@gmail.com

Link for sign-up:

n.sendmsg.co.il/f20852/login_eng

---

>>تسجيل دخول الى احتفال عالم ال kpop 2019<<

مرحبا
الاحتفال بعالم الكبوب سوف يتم في Smolarsh hall , تل ابيب في تاريخ 10/7/2019. هذا العام مسموح التسجيل مره واحده فقط، عن طريق رقم هاتف خلوي. التسجيل هو لشخص واحد فقط، ممنوع التسجيل لاكثر من شخص تحت تسجيل واحد.

الرجاء قراءه القواعد والالتزامات بحذر قبل التسجيل!

هذا العام التسجيل للدخول مقسم الي قسمين :

*الاختيار ا - دخول الى المهرجان فقط من اجل الاماكن المزينه(Attractions ) لا يشمل العرض الرئيسي - 10am-2pm.

*الاختيار ب- الدخول الى المهرجان لأماكن المزينه وايضا الى العرض الرئيسي الذي سيبدأ الساعه الثالثه عصرا.

يوجد تسجيل دخول خاص لكل اختيار من الاختيارين- الرجاء الضغط على الاختيار المناسب لك.

بعد التسجيل، سوف يتم ارسال رساله الى رقم الهاتف الذي تم التسجيل عن طريقه مع تفاصيل اخرى مثل ارشادات الى المكان والخ. في حال الغاء الطلب او الاستفسار الرجاء ارسال رد الى الرساله ذاتها وسوف يتم الاهتمام بطلبك في اسرع ما يمكن.

في حال امتلاء المقاعد سيتم الكشف عن اختيار ثالث لقائمة الانتظار. بعد الغاء الطلبات من هؤلاء الذين قاموا بحجز مقاعد ، هذه المقاعد المتاحه سوف يتم تسليمها الى قائمة الانتظار مباشرة.

كمية المقاعد في القاعه هي محدوده ، وغير ممكن حجز مقاعد عبر رقم المقعد، كما سيتم ترتيب الجلوس حسب ترتيب طلب الدخول.

هؤلاء الذين معنيون بالتطوع، الرجاء التسجيل الى اي اختيار من الاختيارين اعلاه، وفي حال تم قبولك الى التطوع ، طلبك سوف يلغى.

الى اي استفسار، الرجاء ارسال رساله الى :

Koreankpopfestival@gmail.com

رابط التسجيل :
n.sendmsg.co.il/f20852/login_eng
n.sendmsg.co.il/f20852/Login
... ראה עודראה פחות

קרא בפייסבוק

>>הרשמה לכניסה ל-KPOP WORLD FESTIVAL 2019<<

שלום לכולם,
כנס ה-KPOP WORLD FESTIVAL יתקיים ב-10/7/19 באולם סמולרש שבאוניברסיטת תל אביב.

השנה ניתן להירשם פעם אחת בלבד על ידי שימוש במספר טלפון אישי, אי אפשר לרשום אנשים נוספים תחת אותה הרשמה ועל כל מגיע להירשם עצמאית.

יש לקרוא היטב את ההוראות והנהלים לפני ההרשמה.

השנה ההרשמה לכנס מחולקת לשניים:
* אופציה א - כניסה למתחם הכנס עבור הדוכנים בלבד (מ10:00-14:00) ללא כניסה למופע המרכזי.
* אופציה ב' - כניסה למתחם הכנס לדוכנים ובנוסף גם לתחרות באודיטוריום (שתתחיל מהשעה 15:00).

לכל אחת מהקטגוריות הללו יש הרשמה בנפרד – נא להירשם בלחיצה על הכפתור המתאים.

לאחר ההרשמה תקבלו SMS עם פרטי ההרשמה, דרכי הגעה ועוד.
לכל שאלה או לביטול ניתן להשיב הודעה למספר זה ותיענו בהקדם.

לאחר שיגמרו מקומות ההרשמה ניתן יהיה להירשם לרשימת המתנה, לאחר ביטולים יוכלו אנשים להכנס מרשימת ההמתנה לרשימת המגיעים לאירוע.
מספר המקומות באולם מוגבל ולא ניתן לשמור מקומות על פי מספר מושב – ההושבה תתבצע על פי סדר כניסתכם לאולם.

אנשים שהגישו בקשה להתנדב: אנא הירשמו כרגיל, במידה ותתקבלו להתנדבות נבטל את הרשמתכם.

לכל שאלה על ההרשמה יש לפנות למייל:
koreakpopfestival@gmail.com

הקישור להרשמה:
n.sendmsg.co.il/f20852/Login

---

>>Signing up for entrance to the KPOP WORLD FESTIVAL 2019<<

Hello,
The KPOP WORLD FESTIVAL will take place on the 10/7/19 in Smolarsh hall, located in Tel Aviv University. This year it is allowed to sign up only once, using a personal phone number. It is infeasible to sign up additional people under a single sign-up, and each individual must make the process independently.

Please read with care the rules and obligations before signing up!

This year the sign-up for entrance is divided in to two categories:

*Option A - Entrance to the festival grounds for the attractions only (10AM-2PM), without entering the main show.

*Option B - Entrance to the festival grounds for the attractions and the main show that will start on 3PM.

Each of these categories has an individual sign-up - please select the correct button for you choice.

After you sign-up a message will be sent to the phone number that was entered upon sign-up with details such as directions and more. For any question or cancellation of the order, please reply to the sender and you will be attended to as soon as possible.

In case seats will be full, a third sign-up for the waiting list will uncover. After cancellations from those who have saved a seat, the freed space will be handed over to the waiting list.

The amount of seats in the auditorium is limited, and it is impossible to save a seat by seat number, as the seating order will be based on entrance order.

Those who are interested in volunteering, please sign-up in one of the two options above, and in case of being accepted into volunteering, your order will be cancelled.

For any question, please send a message to the following address:
koreakpopfestival@gmail.com

Link for sign-up:

n.sendmsg.co.il/f20852/login_eng

---

>>تسجيل دخول الى احتفال عالم ال kpop 2019<<

مرحبا
الاحتفال بعالم الكبوب سوف يتم في Smolarsh hall , تل ابيب في تاريخ 10/7/2019. هذا العام مسموح التسجيل مره واحده فقط، عن طريق رقم هاتف خلوي. التسجيل هو لشخص واحد فقط، ممنوع التسجيل لاكثر من شخص تحت تسجيل واحد.

الرجاء قراءه القواعد والالتزامات بحذر قبل التسجيل!

هذا العام التسجيل للدخول مقسم الي قسمين :

*الاختيار ا - دخول الى المهرجان فقط من اجل الاماكن المزينه(Attractions ) لا يشمل العرض الرئيسي - 10am-2pm.

*الاختيار ب- الدخول الى المهرجان لأماكن المزينه وايضا الى العرض الرئيسي الذي سيبدأ الساعه الثالثه عصرا.

يوجد تسجيل دخول خاص لكل اختيار من الاختيارين- الرجاء الضغط على الاختيار المناسب لك.

بعد التسجيل، سوف يتم ارسال رساله الى رقم الهاتف الذي تم التسجيل عن طريقه مع تفاصيل اخرى مثل ارشادات الى المكان والخ. في حال الغاء الطلب او الاستفسار الرجاء ارسال رد الى الرساله ذاتها وسوف يتم الاهتمام بطلبك في اسرع ما يمكن.

في حال امتلاء المقاعد سيتم الكشف عن اختيار ثالث لقائمة الانتظار. بعد الغاء الطلبات من هؤلاء الذين قاموا بحجز مقاعد ، هذه المقاعد المتاحه سوف يتم تسليمها الى قائمة الانتظار مباشرة.

كمية المقاعد في القاعه هي محدوده ، وغير ممكن حجز مقاعد عبر رقم المقعد، كما سيتم ترتيب الجلوس حسب ترتيب طلب الدخول.

هؤلاء الذين معنيون بالتطوع، الرجاء التسجيل الى اي اختيار من الاختيارين اعلاه، وفي حال تم قبولك الى التطوع ، طلبك سوف يلغى.

الى اي استفسار، الرجاء ارسال رساله الى :

Koreankpopfestival@gmail.com

رابط التسجيل :
n.sendmsg.co.il/f20852/login_eng
n.sendmsg.co.il/f20852/Login
... ראה עודראה פחות

קרא בפייסבוק
Free Web Hosting