המלונות הטובים ביותר בסיאול

סיאול היא אחת הערים הגדולו בעולם, וכל שנה היא מקבלת המוני תיירים. לא מפתיע לגלות שיש בעיר המון מלונות. ההערכה היא שבסיאול יש כ-3,600 מלונות בסך הכל. ישנם מספר סוגים שונים של מלונות בסיאול שיתאימו לטעמים ותקציבים שונים, אך המגוון גם משאיר הרבה מקום לטעויות, מלונות גרועים שעלולים אפילו להרוס לכם את החופשה. אם אתם תיירים שמחפשים מלון בסיאול שבו תהיו קרובים לכל המקומות המעניינים ולחיי הלילה, או אם אתם רוצים לקחת פסק זמן מהכל עם חופשה מפנקת, בחרנו לכם פה את כל המלונות שאנחנו מאמינים שיתאימו לצרכים שלכם, מלונות שכשתלכו אליהם תהיו בטוחים שלא תתאכזבו.

Vista Walkerhill Seoul
5/5

מלון 5 כוכבים יוקרתי היושב בקצה סיאול. המלון יאפשר לכם להרגיש שלווה ושקט יחסי, יחד עם אפשרות הגעה מהירה לכל המקומות המרכזיים והפופולריים בסיאול.

רמת מחיר:

$$$$

מיקום:

שכונת Gwangjang dong

Hotel28 Myeongdong
3/5

מלון 3 כוכבים בעל עיצוב חדשני בהשראת בתי הקולנוע הקוריאניים. המיקום של המלון, במרכז סיאול, יאפשר לכם לצאת לסיורים בנוחות המרבית.

רמת מחיר:

$$$

מיקום:

רובע Myeong-dong

 
Four Seasons Hotel Seoul
5/5

מלון ארבע העונות הוא מלון מרכזי ויוקרתי במרכז סיאול. מעבר לרמה הגבוהה של מתקני המלון תוכלו לצאת ממנו ברגל להרבה מאוד אתרי חובה בעיר.

רמת מחיר:

$$$$

מיקום:

רובע Jongno

Hotel Cappuccino
4/5

מלון ארבעה כוכבים נעים לשהייה, במרכז רובע גנגנם- הרובע המודרני והנוצץ של סיאול. תוכלו למצוא הרבה מקומות מעניינים לבקר בהם במרחק הליכה קצרה מהמלון.

רמת מחיר:

$

מיקום:

רובע גנגנם