פרטים על ההרשמה לכנס

Image may contain: text

שלום רב,
ארגון קוריאה ואני ושגרירות קוריאה בישראל שמים דגש רב על הפקת לקחים מאירועים קודמים, ויישום הביקורות שקיבלנו מכם על החוויות שלכם בכנסים שעברו.

לאורך השנים מספר האנשים המתעניינים בתרבות קוריאה הכפיל ואף שילש את עצמו, והדבר ניכר על פי מספר המגיעים לאירועי הקייפופ פסטיבל לאורך השנים. מאחר והכנס חינמי, לא הייתה באפשרותנו לבקר את מספר המגיעים שכן אין מכירת כרטיסים המבטיחה את מקומם. השנה, הוחלט לערוך ניסוי בהרשמה מראש לכנס – למגיעים יוקצו כ-1000 מושבים, ובנוסף אליהם ישמרו מקומות למתנדבים, להורי המתחרים, לשופטים ולאורחים המכובדים מטעם השגרירות.

חשוב לציין – אדם שלא נרשם ויבחר להגיע לאירוע על אף שלא הוקצה לו מקום יתכן ויישאר מחוץ להופעה בלא יכולת להיכנס. אנו מבקשים שמי שחשוב לו להגיע למופע יירשם במהרה. במידה ולא תוכלו להגיע לאירוע על אף שנרשמתם, בטלו את הרשמתכם במהירות האפשרית כדי לאפשר למגיעים אחרים ליהנות מהמופע.ההרשמה תיפתח ביום שני, בתאריך 18/06/18 בשעה 19:00 בדיוק.
לינק להרשמה יפורסם בדף הפייסבוק ובאתר האינטרנט של ארגון קוריאה ואני, בדף של שגרירות קוריאה ובקבוצות השונות – ממליצים לכם לא להתמהמה ולהירשם, אחרת תפספסו את מקומכם בכנס.

אז תשמרו את התאריך ותכינו את המקלדת!
ההרשמה נפתחת ממש בקרוב 

Related Posts

[הרשמה לתחרות הKpop World Festival 2018] הודעות חשובות ותשובות לשאלות נפוצות

שלום לכולם, כמו שכבר כתבנו מספר פעמים, השנה, כל הלקחים מאירועי הקייפופ פסטיבל של שנים קודמות נלקחים ברצינות ואנו עובדים קשה על שיפור האירוע. השנה החלטנו לקיים הרשמה מראש לכניסה לתחרות, מה שמצריך שימוש במערכת חיצונית, אתר הרשמה, שיתופי פעולה עם גופים שונים והמון עבודה טכנית ולוגיסטית.   בשבוע האחרון צצו מספר בעיות שהבנו כי […]

Read More

8 Comments

 • […] מתחרויות קודמות לחצו כאן. – לפרטים על ההרשמה לכנס אנא לחצו כאן. – תוכנייה מסודרת תפורסם בקרוב […]

 • גינה on 21 במאי 2018

  ❤ 나는 한국을 사랑한다

 • גינה on 21 במאי 2018

  קוריאה ואני

 • גינה on 21 במאי 2018

  .나는 한국을 사랑한다

 • חיה on 21 במאי 2018

  .나는 한국을 사랑한다

 • גינה on 21 במאי 2018

  איך אני יודעת אם נרשמתי ישלחו לי אימייל

 • נעם on 21 במאי 2018

  שלום,רציתי לשאול אם המתחרים אוטומאטית יכולים להיכנס? לא צריך להירשם אם מתחרים? בתודה מראש!

 • אפרת on 22 במאי 2018

  איפה אפשר להירשם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *