הגרלה מיוחדת לחג הפסח!

ערב טוב לכולם!
ארגון קוריאה ואני יוצא בהגרלה מיוחדת לחג הפסח! 🥂🎁
בין חברי עמותת קוריאה ואני יוגרלו שלוש קופסאות הפתעה שוות במיוחד!
הקופסאות יכילו מגוון רב של הפתעות וביניהן דיסק חתום של להקה קוריאנית 😉

כל מי שרשום כבר כחבר עמותה וכל מי שיירשם עד ל24 באפריל בשעה 11:59 נכנס להגרלה!

לפרטים נוספים על ההטבות השוות שמעניק כרטיס חבר העמותה שלנו בלי קשר להגרלה הנוכחית, ולפרטים על הליך ההרשמה לחצו כאן.

המשך לקרוא

טקס הפרסים השנתי של קוריאה ואני


כמדי שנה אנחנו מפרסמים כאן את השירים, האמנים, השחקנים, הדרמות, הקליפים והדברים הכי שווים בשנה החולפת כדי לנסות ולקבוע מי שלט ב-2018. ולכן, כמיטב המסורת, אנו שמחים להציג בפניכם את טקס הפרסים הרביעי של קוריאה ואני.

נשמח להודות לכל מי שלקח חלק בהרכבת הקטגוריות השונות – צוות קוריאה ואני, סנדי דרעי, הרכב MONARCH, אתר תרגומי הדרמות Asia4HB, גלי אייזנמן, M.T.Y.H, ויקה דינקין, ליאור גוליאנקה ועוד

תוצאות הטקס יפורסמו ב-10/02/19 ברשת הרדיו "רדיו קול גת" (106FM) בשידור מיוחד עם ויקה דינקין.

שימו לב: אפשר להצביע פעם אחת מכל כתובת מייל

 

 

 

המשך לקרוא

הרשמה להתנדבות שנתית

הרשמה להתנדבות שנתית בעמותת קוריאה ואני
תמיד רציתם להתנדב בעמותת קוריאה ואני?
יש לכם רעיונות יצירתיים שאתם רוצים להוציא לפועל?
חושבים שתוכלו לתרום לקידום קוריאה בישראל?

אנחנו מחפשים אתכם 🙂

עמותת קוריאה ואני היא עמותה ללא מטרות רווח שאת פעילותה מבססת על בסיס התנדבותי, לאורך השנים לקחו חלק בפעילות שלנו מגוון מתנדבים מקסימים – חלקם זמניים לפרוייקטים ספציפיים כמו כנס הקייפופ פסטיבל, וחלקם קבועים – התנדבות שנתית למטרת הארגון.

בטופס הבא תוכלו למלא פרטים עליכם ולאיזה צוות תרצו להתנדב.
לאחר בחינה מעמיקה של מתנדבים יתכן ונזמן אתכם לפגישה במידה ויהיה בכך צורך.
חשוב שהמתנדבים יהיו זמינים לפעילות של שנה, כמובן שאם ירצו להמשיך ויוכיחו את עבודתם יוכלו להישאר לשנה נוספת וכן הלאה. אך הזמינות להגעה לאירועים, לעמידה בזמנים, למפגשי צוות וכ'ו היא קריטית וחשובה.

כמו כן, המתנדבים ידרשו לחתום על טופס התנדבות ועל מסמך סודיות, אם הם מתחת לגיל 18 יש לצרף גם אישור הורה.

למתנדבים טובים, מסורים ומתמידים של הארגון אפשרות לקבל קידום לתפקידי מפתח בניהול, כפי שכבר קרה עם מספר מתנדבים מדהימים בשנים האחרונות.

בנוסף, מתנדבים שהוכיחו את עצמם ועובדו קשה בהתנדבות באירועים, בהצעת רעיונות ופרוייקטים קיבלו כל מיני צ'ופרים במהלך השנה. לדוגמא – אירוע החתימות של להקת HALO בכנס הקייפופ פסטיבל האחרון, אירוע מתנדבים עם אוכל קוריאני וקריוקי בשגרירות קוריאה שהתקיים בנובמבר האחרון ועוד. הנוהל הזה תקף כמובן גם לשנה הזו ואנחנו משתדלים לצ'פר מתנדבים עד כמה שאפשר 🙂

הטפסים שלכם ייבדקו על ידי אחראית המתנדבים שלנו, רז לביא, גם היא התחילה כמתנדבת צעירה בארגון והוכיחה את עצמה בפעילות יוצאת מן הכלל. כיום היא אחראית על כלל המתנדבים של הארגון ועושה עבודה מצויינת.


בטופס תידרשו לבחור תפקידים אליהם תרצו להתנדב. שימו לב כי ניתן לבחור כמה אופציות להתנדבות אם אתם מתאימים לכמה קטגוריות. עם זאת, חשוב שתבחרו את הקטגוריות שאתם מתאימים אליהן בצורה הטובה ביותר.

– פירוט תפקידים ודרישות:
* שיווק ופרסום: דרושים אנשים הפעילים באינסטגרם, בפייסבוק, בטוויטר, בוואצאפ וברשתות חברתיות שונות על מנת להפיץ כל מיני אירועים והודעות שלנו. הפעילות דורשת שיתוף והפצה רחבי היקף. יבחרו אנשים שפעילים מאוד ברשתות החברתיות השונות שהינם בעלי מוטיבציה לשתף כמה שיותר פוסטים שלנו ברחבי הרשת.

* פרוייקטים: מדובר בצוות שמקדם פרוייקטים תקופתיים או רציפים. אנשים בעל רעיונות מעניינים שיהיו מעוניינים לקדם אותם יוכלו להגשים אותם תחת קטגוריה זו ובתנאי שיהיו מסורים ומתמידים בעבודה לקידום הפרוייקט שלהם.
דוגמא לפרוייקטHO של הארגון: פרוייקט "הידעת?" – טריוויה ועובדות על קוריאה להעשרת הידע של עוקבי הדף, פרוייקט "קאנדיז" – להקת הריקוד של קוריאה ואני, ועוד.

* מפגשים ואירועים חברתיים: צוות שיקדם ויפיק מפגשים, אירועים חברתיים, מסיבות ועוד. דרושה זמינות לתכנונים, יצירתיות לפעילויות וכמובן אפשרות להגיע לאירועים עצמם. דרושים גם אנשים מכל מיני מקומות בארץ שיוכלו להביא איתם אנשים לאירועים בנקודות איסוף. חשוב לציין: דרוש ליווי צמוד מתחילת אירוע ועד סופו, וכמובן למגוון שונה של תפקידים באירועים שונים של הארגון במהלך השנה.

* צוות צילום: דרושים צלמים לצילום אירועים שונים של הארגון. הכוונה שמעבר לתיק עבודות שיש לשלוח למייל שלנו (Kandi.org1@gmail.com) חשובה זמינות להגיע לאירועים על מנת לצלם. ניסיון בתחום מהווה בונוס.

* גראפיקה/עריכת סרטונים: דרושים גראפיקאיים ועורכי סרטונים עבור פרוייקטים נוכחיים ועתידיים של הארגון. יש לשלוח תיק עבודות למייל שלנו (Kandi.org1@gmail.com) וניסיון בתחום מהווה בונוס.

* רשתות חברתיות: אנחנו מעוניינים להגדיל את בסיס הפעילות שלנו מעבר לפייסבוק, מכיוון שהדור הצעיר יותר פעיל ברשתות חברתיות שונות. נדרשים אנשים בעלי זמינות רבה לתפעל קבוצות וואצאפ/אינסטגרם/טוויטר/יוטיוב/אתר האינטרנט שלנו/מענה להודעות בקבוצה בפייסבוק ועוד.
בניגוד לצוות שיווק ופרסום שמפיץ את הפוסטים הקיימים, צוות רשתות חברתיות יהיה זה שיפרסם את התוכן שצוות שיווק ופרסום יפיץ.

* וועדת ביקורת: מדובר במתנדבים שנאסר עליהם לבצע התנדבות פעילה בארגון. במקום זאת, נדרש מהם להעביר ביקורת, לתת הערות, הארות ופידבק על פעילות. לוודא שהארגון עומד במטרותיו, ביעדיו ובמגבלותיו.
וועדת הביקורת צריכה להפגש אחת לשנה, לרוב בסוף השנה, לעבור על דו"ח הפעילות השנתי של הארגון ולחוות עליו ביקורת. מעבר לזה הוא נדרש להגיש דו"ח ביקורת אחת לרבעון.

חשוב לציין: רק מתנדבים מתאימים ייענו!
בנוסף, חלק מהצוותים ידרשו להגיש דו"ח פעילות חודשי.

ההרשמה תישאר פתוחה עד ה31/1.
במהלך חודש פברואר נערוך סינון ונזמן חלק מהמתנדבים לפגישה או לשיחה.
הכרזת מתנדבים חדשים: מהלך חודש פברואר.

ארגון קוריאה ואני.

לטופס ההרשמה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-BCeFYvHB8zD8-DJ5c0kyB2A3RhgHu3UXB0S2gnMLgyg8Cg/viewform

המשך לקרוא

הרשמה לחברי עמותה

שלום לכולם!
שנת 2019 בפתח ואיתה המון הפתעות חדשות של הארגון.
ובראש ובראשונה – חברי עמותה.

קוריאה ואני היא עמותה ללא מטרות רווח שרשומה בישראל תחת רשם העמותות כעמותה היחידה בארץ לקידום תרבות קוריאה (החל משנת 2015 ועד היום).

מה זה בעצם עמותה?
עמותה היא חבורה של אנשים או תאגידים אשר חברו יחד למען מטרה מסוימת שהיא לרוב מטרה ציבורית (במקרה שלנו – קידום תרבות קוריאה בישראל), ונרשמו בפנקס העמותות על ידי רשם העמותות שבמשרד המשפטים שמפקח על פעילותן. לעמותה יש יו"ר, ועד, צוות ביקורת, מתנדבים ועוד.

בנוסף, לעמותה יש "חברי עמותה",
מה זה חברי עמותה? איך נרשמים? מה מקבלים? כל הפרטים בסרטון!

להורדת טופס ההרשמה כנסו לאתר שלנו:
http://kandi.org.il/?page_id=1216

נשמח לענות לכל שאלה בפייסבוק, באתר, באימייל, באינסטגרם ובתגובות לסרטון 🙂
ארגון קוריאה ואני.

המשך לקרוא
Free Web Hosting